Jesteś tu:  Strona główna    Firma    Oferty pracy

Programista Aplikacji Internetowych PHP

Praca na stanowisku Programista PHP

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:
  • projektowanie internetowych systemów CMS i CRM
  • wspomaganie rozwoju autorskiego systemu mCMS
  • rozwijanie istniejących serwisów WWW

Wymagania:
  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • biegła znajomość: PHP, MySQL, PostgreSQL
  • dobra znajomość: XML, XHTML oraz CSS.
  • praktyczna znajomość programów: Eclipse, Dreamweaver
  • mile widziana znajomość technologii AJAX
  • praktyka i doświadczenie w realizacji projektów internetowych poparte portfolio
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • doskonała organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
  • wynagrodzenie adekwatne do wniesionego wkładu pracy
  • zróżnicowane zadania i interesujące projekty
  • miłą atmosferę
  • pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się w firmie

Oferty prosimy przesyłać na adres: praca@ecreo.eu.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.